PAŽĮSTAME LIETUVOS ISTORIJĄ, ĮGYVENDINDAMI TARPTAUTINĮ „ERASMUS+“ PROJEKTĄ „SHARE YOUR CULTURE WITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“

Sausio 26 dieną mūsų mokyklos 4 klasių gabieji mokiniai pakvietė draugus iš Turkijos ir Graikijos, turėdami tikslą – prasmingai, įdomiai bei patraukliai, naudojant IK technologijas, supažindinti juos su Lietuvos Laisvės gynėjų diena –Sausio 13-ąja. Šiai idėjai įgyvendinti pasikvietėme „TRYS KŪBAI“ komandos atstovą, mokytoją Paulių Jagminą, kuris padėjo mūsų mokyklos, Graikijos ir Turkijos šalių mokiniams, naudojant MINECRAFT programėlę, pažinti Sausio 13-osios dieną vykusius įvykius: mokiniai tapo virtualiais šios įsimintinos ir istorinės dienos dalyviais, atsakingai vykdė anglų kalba pateiktas užduotis, padėjo kovotojams, komandose kūrė simbolį Lietuvai ir jį apibūdino.

Šio žaidimo metu, visi tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ dalyvaujančių šalių iš Lietuvos, Turkijos ir Graikijos mokiniai ne tik gilino skaitmeninę kompetenciją, anglų kalbos žinias, bet ir patyrė daug įspūdžių, suprato tikrąją žodžio LAISVĖ prasmę ir LAISVĖS svarbą kiekvienai šaliai, tautai, kiekvienam žmogui.

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.