Kartu paskaitykime knygelę

Pug 2 grupei nusišypsojo ypatinga drambliška laimė dalyvauti tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykime knygelę, kurią iniciavo vaikų mylima rašytoja Evelina Daciūtė.

Vaikai klausėsi sekamos pasakos „Drambliai ėjo į svečius” (……tolimose džiunglėse laimingai gyveno dešimties dramblių šeima – mama dramblė, tėtis dramblys, močiutė dramblė, senelis dramblys ir šeši maži drambliukai. Kartą jie visi išsiruošė į svečius. Tačiau, kai šeimoje tiek narių, pakeliui atsitinka įvairiausių dalykų. Buvo dešimt dramblių. Kiek jų atėjo į svečius?….)

Sužinojo įdomiausių faktų apie dramblius, išsiaiškino dramblio kūno dalis ir net matavo ūgį savo kūnu. Ar galite įsivaizduoti, kad vieno dramblio ūgis atitinka net keturis šešiamečius vaikus! Kiekvienas pasigamino po savo drambliuką, įveikė matematinius uždavinius, atliko paruoštas užduotėles. Rikiavo dramblius nuo didžiausio iki mažiausio. Na, o kaip manote Jūs, kiek gi dramblių atėjo į svečius?

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Indrė B.