Piešimas ant sniego

Piešti ant popieriaus lapo moka visi, bet labai smagu išbandyti ir kitas priemones. PUG2 grupės ugdytiniai nusprendė sniegą pagrąžinti įvairiomis spalvomis. Baltame sniege atsirado gausybė besmegenių, pirštinių, snaigių, žvaigždžių. Visiems pavyko pavaizduoti tai, ką sugalvojo. Kiekvienas vaikas kūrė, fantazavo ir džiaugėsi procesu. Po kūrybinių darbų į klasę grįžome smagia ir pakilia nuotaika.

Mokytoja Simona T.

Ledo paveikslėliai

PUG2 grupės ugdytiniai džiaugiasi žiema ir mano, kad gamta būna graži visais metų laikais. Tyrinėdami įvairias medžiagas, atsineštas iš namų: eglių šakeles, kankorėžius, įvairias kruopas, džiovintus vaisius, uogas ir augalus, vaikai kūrė įvairias kompozicijas stiklinėse. Ant kurtų kompozicijų pylė vandenį ir užšaldė. Vėliau grožėjosi, džiaugėsi savo ledo paveikslėliais, tyrinėjo ledo savybes.

Mokytoja Simona T.

Diena mokykloje

Kai už lango spaudžia šaltis ir į lauką negali iškišti nosytės, PUG3 ugdytiniai linksmai leidžia laiką klasėje. Vaikai atlieka įvairias kūrybines  užduotėles, mokosi naujų raidelių, piešia, žaidžia.

Mokytojos Elvyra L. ir Felicija J.

Piešinių konkursas „Mano mieste žiema gyvena“

Sausio mėn. mūsų mokykloje vyko kūrybinių darbų konkursas „Mano mieste žiema gyvena“. Vaikai, mokydamiesi mokykloje bei namuose nuotoliniu būdu, labai ilgisi savo draugų, žaidimų, bendravimo. Savo jausmus, nuotaikas bei pasakišką žiemiškos gamtos grožį mokiniai pateikė savo piešiniuose. Konkurso nugalėtojais pripažinti visi mokiniai. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Mokytojos Indrė M. ir Rita P.

2020 m. veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos direktorės Reginos Miežienės 2020 metų veiklos ataskaita (skaityti čia...)

Pastebėjimus ir siūlymus teikite Mokyklos tarybos pirmininkui el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2020 m. sausio 25 d.

„Trupinėlius nešu tau, paukšteli“

Šiemet atkeliavusi žiema – ypatingai graži, pasidabinusi baltos spalvos apdaru, žemę užklojusi šiltu snaigių patalu. Ji nepavargdama beria ir beria snaiges, suteikdama vaikams džiugesio mėgautis žiemos teikiamais malonumais. Smagu žiemą vaikams, tačiau liūdna mažiesiems paukšteliams, kuriems reikia labai daug energijos, kad galėtų palaikyti pastovią kūno temperatūrą, o, kad paukšteliai nenusilptų ir nežūtų, reikia, kad jie reguliariai rastų sau maisto. Mūsų mokykloje mokosi atsakingi, draugiški ir rūpestingi mokiniai, kurie pasiryžę padėti paukšteliams išgyventi šią šaltoką žiemą. Vaikai žino, kad sparnuočių globa turi būti nuolatinė, nes pradėjus lesinti, paukščiai atpranta ieškoti maisto natūraliose vietose ir tikisi žmogaus rūpestingumo. Įgyvendindami gamtosauginių mokyklų programą „Sveika gyvensena“, savo mokykloje organizavome akciją – „Trupinėlius nešu tau, paukšteli“. Visą žiemą rūpinsimės mažaisiais sparnuotais draugais, turime padarę ne vieną lesyklėlę, kuriose kasdien paberiame įvairaus maisto atskrendantiems mus aplankyti paukšteliams. Džiaugiamės, kad jie mus aplanko ir tikimės, kad pavasarį sulauksime iš jų padėkos – gražaus čiulbėjimo.

Mokytoja Birutė A.

„Pusryčiai madinga“

Džiaugiamės aktyviais, linksmais, sveikata besirūpinančiais priešmokyklinukais. Dar vienas ilgalaikio respublikinio projekto „Sveikatiada“ iššūkis - „Pusryčiai madinga“ - įveiktas. Vaikų žodžiais tariant: „Valgom pusryčius visada, rūpinamės savo sveikata“. Tad kviečiame ir raginame visus, besimokančius namuose, nepamiršti papusryčiauti, kad užtektų jėgų ir energijos visai ateinančiai dienai.

Mokytoja Akvile S.

Friday the 22nd. Custom text here