Filtras
 • Projektas „Paragauk Kalėdų...“

  Gruodžio 19 dieną pasakiškai išpuoštoje „Dagilėlio“ koncertų salėje vyko mokyklos kalėdinio projekto „Paragauk Kalėdų“ baigiamasis koncertas „Mergaitės ieško šviesos“. Pasidžiaugti kiekvienos klasės pasirodymu susirinko visa mokyklos bendruomenė. Salė buvo pilnut pilnutėlė! Mokyklos direktorė tarė sveikinimo žodį ir, įžiebus stebuklingus žibintus, išleido mergaites ieškoti kalėdinės šviesos ir šilumos. Užklupusi pūga užpūtė liepsnelę… Tada ir prasidėjo ilga kelionė! Mergaitės sutiko daug veikėjų, kurie dovanojo žiūrovams nuostabias daineles ir šokius. Visi personažai stengėsi padėti, kad mergaitės kuo greičiau galėtų rasti ugnelę ir parneštų kalėdinę dvasią. Tik nykštukai vėl įžiebė žibintus ir kalėdinė dvasia, susisiejusi su baigiamąja daina, pripildė visų širdeles šventinės nuotaikos šiluma.

  Nuotraukų galerija

  Projekto koordinatorė mokytoja Aušra G.

 • Draugystės diena

  Paskutinė 2019 metų ugdymosi diena PUG3 ir 1a klasėje - Draugystės diena. Vaikai diskutavo apie tai, kaip svarbu susirasti draugų ir nelikti vienišam, sakė gražiausius žodžius ir palinkėjimus savo draugams, dalyvavo kalėdinėje viktorinoje, gamino gerumo angelus ir žinoma, kaip be klasika tapusio filmo „Vienas namuose“. Vaikai linkėjo: „Šiltų švenčių“, „Daug dovanų“, „Būkite visi sveiki“.

      

  Mokytojos Akvilė S. ir Jurgita Ž.

 • Kūrybinės dirbtuvės „Kalėdinis burbulas“

  Gruodžio 18 dieną 3b klasės mokiniai su dailės studijos „Skizze“ darbuotoja savo klasėje surengė kūrybines dirbtuves - gamino kalėdinius burbulus. Iš pradžių vaikai nedrąsiai ant stiroporo rutulio klijavo snaigutes, ruošinį dažė akriliniais dažais, džiovino fenu, auksavo pirštukais, puošė juostelėmis ir kaspinėliais. Darbo metu trečiokai pajuto, kaip yra gera kurti ir būti drauge. Šis dirbinys tapo tikra puošmena, gražia šventine dekoracija, originaliu suvenyru ir miela rankų darbo dovana Kalėdų proga.

       

  Mokytoja Birutė A.

 • Netradicinės eglutės

  Suprantama, kad kiekvienas nori sukurti jaukią šventę savo šeimai ir į namus parsinešti dailų, žaliuojantį augalą ar kalėdinį akcentą. Bet juk žaliuosius medelius galima išsaugoti... Pasirodo, norint sukurti ką nors gražaus, visai nebūtina turėti ypatingų priemonių. Šiemet mokiniai su tėveliais, pasitelkę fantaziją bei kruopštumą, iš įvairių medžiagų sukūrė išties įdomių, dėmesį traukiančių darbų ir taip prisidėjo prie gamtos tausojimo. Šventinę nuotaiką skleidė, teikė džiaugsmo mokiniams, mokytojams, tėveliams ir mokyklos svečiams puikiausios eglutės bei kalėdinės dekoracijos iš popieriaus, kartono, plastikinių indelių, folijos, karoliukų, siūlų, džiovintų augalų, medžio, virvės ar net makaronų. Ačiū visiems už jaukų švenčių kūrimo stebuklą!

  Nuotraukų galerija 

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Avangardinės mados šou

  Gruodžio 12 dieną mokykloje vyko tradicinis avangardinės mados konkursas „Kaukių balius“. Konkurse dalyvavo 22 vaikai iš mūsų mokyklos bei Dainų progimnazijos. Po komisijos žiuri pristatymo, ŠOU prasidėjo! Mokiniai demonstravo drabužius, kurie buvo sukurti iš alternatyvių netradicinių medžiagų: spalvoto popieriaus, laikraščių, folijos, kartoninių dėžių, plastiko, šviečiančių akcentų... O kiek dar parodyta prie rūbų priderintų aksesuarų: apyrankių, dirželių, karolių, rankinių, fantastiškų skrybėlaičių, sagių.

  Visus labiausiai sužavėjo „Vitražinė mergaitė“, kurios kostiumas buvo pagamintas iš veltinio ir šviečiančių lempučių. Žiūrovus taip pat nustebino „Saldžioji princesė“. Jos suknelė „pasiūta“ iš daugiau nei tūkstančio saldainių popierėlių. Žiuri komisija visus vaikus apdovanojo padėkomis ir saldžiais prizais. Mažieji modeliukai patyrė daug teigiamų emocijų, įgavo pasitikėjimo ir džiaugėsi įveikę scenos baimę. Renginio metu nestigo žiūrovų plojimų, susižavėjimo šūksnių ir nuostabos.

  Džiugu, kad tėveliai, bendradarbiaudami su savo vaikučiais, parodė tiek daug kūrybiškumo, išradingumo, fantazijos ir įrodė, kad iš antrinių žaliavų galima sukurti puikius ir meniškus drabužius, tinkančius ir kaukių vakarėliui.

  Nuotraukų galerija

  Mokytojos Aušra G. ir Agnė Š.

 • Edukacija Ch. Frenkelio odos dirbtuvėse

  Gruodžio 11dieną 3a klasės mokiniai lankėsi Chaimo Frenkelio odos dirbtuvėlėse. Edukacijos metu vaikai susipažino su nauja sritimi - dailiaisiais odos darbais, sužinojo naujų sąvokų, terminų. Dirbtuvėlėse trečiokai pasigamino praktišką daiktą - raktų pakabuką ir papuošė jį firminiu Ch. Frenkelio odos fabriko antspaudu, dekoravo savo sukurtais ornamentais bei piešiniais, išbandė naujus įrankius, juos pritaikė praktiniame darbe.

        

  Mokytoja Eralda P.

 • Dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“

  Gruodžio 4 dieną mokykloje vyko tradicinis dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“. Jame dalyvavo 2 - 4 klasių mokiniai. Renginio metu mokiniai ugdė taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Nugalėtojais tapo: Heidė Eluna (2a), Jonas (2b), Auksė (2 c), Agilė (3a), Aistė (3b) ir Ieva (4a). Visiems dalyviams įteikti padėkos raštai. Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės kituose konkursuose.

  Mokytojos Giedrė N. ir Eralda P.

 • Šokėjų sėkmė

  Gruodžio 6 dieną Rygoje vyko Tarptautinis šokių konkursas - festivalis ,,MERRY CHRISTMAS BALTIC AMBER 2019“. Jame dalyvavo mokyklos šokių studijos ,,Saulutės“ šokėjėlės. Mergaitės puikiai pasirodė savo amžiaus grupėje, jų šokis „Tigriukai“ laimėjo I-ą vietą. Šaunuolės!

   

  Mokytoja Jūratė V.

 • Įspūdžiai iš konferencijos

  Respublikinėje pradinių klasių mokinių pažintinėje - praktinėje konferencijoje ,,Gamtos karuselė. Vaisių ir daržovių kraitelė“, vykusioje Salduvės progimnazijoje, 2c klasės mokiniai: Augustė, Emily, Naglis ir Vakaris pristatė savo klasėje vykdytą tyrimą „Mėgstamiausi mokinių vaisiai ir daržovės“. Antrokai papasakojo ir pademonstravo kokių vaisių, daržovių ir iš jų pagamintų užkandukų mokiniai atsineša pusryčių dėžutėse į mokyklą. Tyrimo metu paaiškėjo, kad populiariausias žiemos skanėstas - mandarinas. Apie šį vaisių vaikai sužinojo daug įdomių faktų ir jais pasidalino su konferencijos dalyviais.

  Mokytoja Alma J.

 • Klasėje pakvipo Kalėdomis

  Kas gardžiai kvepia , turi daug vitaminų, panašūs į saulę ir gali praskaidrinti nuotaiką, kai už lango tokia trumpa diena? Taip, tai - apelsinai ir mandarinai! Šiandien 2c klasės mokiniai čiupo savo mėgstamą vaisių, saują gvazdikėlių ir suskubo prie darbo! Smaigė įvairiausius raštus ir ornamentus. Gavosi nepakartoja kvapni kalėdinė puošmena, puikiai tiksianti šventinio stalo kompozicijai.

  Mokytoja Alma J.

 • Popietė ,,Knygų laboratorija“

  Gruodžio 4 dieną Šiaulių Gegužių progimnazijoje vyko Šiaulių miesto mokyklų 3 - 4 klasių mokinių popietė ,,Knygų laboratorija“. Joje dalyvavo jungtinė mūsų mokyklos komanda: Adomas (3a), Ema (3b), Rasa (4a), Diana ir Deividas (4b). Vaikai gerai žinojo vaikų rašytojus, jų kūrinius, teisingai nurodė pasakų veikėjus, gebėjo susieti knygas su filmų ištraukomis. Smagu buvo atlikti įvairias užduotis iš knygų pasaulio, palenktyniauti su savo bendraamžiais iš kitų mokyklų. Mūsų mokyklos knygų mylėtojų komanda pasirodė puikiai ir laimėjo pirmą vietą. Šaunuoliai!

      

  Mokytojos: Eralda P., Birutė A., Aušra G., Agnė Š.

 • Žaliaskarė

  Ankstyvą gruodžio 3 dienos rytą mokyklos kieme sužibo žaliaskarė. Vaikus aplankė ir stebuklui įvykti padėjo trys nykštukai - Kalėdų senelio padėjėjai. Jie kartu su vaikais šoko, linksminosi, dainavo, šildė širdeles ir pasakė eglutės įžiebimo burtažodį. Nuo šiandien, kiekvieną rytą, vaikai galės pasisveikinti su žaliaskare, pašnibždėti jai savo norą ar didžiausią svajonę ir laukti stebuklo.

        

  Mokytoja Akvilė B.

 • Kalėdų laukimas

  Adventas – gražus, ramybę nešantis laikas, skirtas apmąstymams, susikaupimui, paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam metas. Tai svarbus virsmas metuose – baigiasi metai, grįžta saulė. Tai laikas, skirtas ne liūdesiui, bet geriems darbams, prasmingam bendravimui, planų kūrimui... 

  Su artėjančiom šv. Kalėdom!  Linkiu visiems savo namuose puoselėti jaukumą, kurti šventinę nuotaiką... Ramybės, paslapties ir nuoširdaus dėmesio vienas kitam.

  Direktorė Regina Miežienė 

 • Adventas - gerų darbų metas

  Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais(Immanuel Kant). Adventas - gerų darbų metas. 2c klasės mokiniai turi geras ir jautrias širdeles. Vaikai, tėvelių padedami, nuvežė į Šiaulių Gyvūnų globos namus dovanų keturkojams gyventojams - didžiulį kalną maisto pamestinukams. Vaikus pasitikę darbuotojai atsakinėjo į mažųjų klausimus, papasakojo apie prieglaudoje gyvenančių šunų ir kačių kasdienybę, gyvūnų veisles bei charakterį. Susitikimo valandėlė prabėgo akimirksniu. Kai kurie antrokai spėjo net susidraugauti su keturkojais. Vaikai graudinosi, matydami vizginančius uodegėles, šokinėjančius, džiaugsmingai lojančius ir bandančius pro grotas bent letenėle paliesti atvykusiųjų rankeles, gyvūnus. Mokinius ir tėvelius labiausiai sujaudino savo akimis pamatyta ir širdimi pajausta pamestinukų realybė - taip gyvena ir jaučiasi žmonių išduoti artimiausi draugai.

     

  Mokytoja Alma J. 

 • Advento vainikas

  Miega žemė ir medžiai, nebegirdėti paukščių giesmių, dangus paberia sniego ir paslaptinga laukiamo stebuklo nuojauta ima sklandyti gamtoje, namuose ir mokykloje. Kalėdos atskuba visu greitumu, tačiau iki jų turime nuostabų susikaupimo ir apmąstymų metą - adventą. Tai gražių pasiryžimų, gerų darbų laikas. Prieš Kalėdas ant daugelio stalų sužimba dailūs advento vainikai. Tokį susikurti nėra sudėtinga, tačiau malonių akimirkų jis suteikia visiems. Šiandien 1b klasėje svečiavosi Lėjos mama. Ji papasakojo pirmokams iš ko gaminama ir ką simbolizuoja ši dekoracija. Vaikai stebėjo kaip iš džiovintų apelsinų skiltelių, cinamono lazdelių, džiovintų augalų ir pušies kankorėžių Lėjos mama kūrė advento vainiką. Klasėje pasklido ramybė, šiluma ir jaukumas.

      

   Mokytoja Vida P.

 • Paramos akcija „Laimės keksiukai“

  VII-oji gerumo akcija „Laimės keksiukai“ mokykloje organizuota gruodžio 6 d. (penktadienį), kurios tikslas – paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, skiriant akcijos metu surinktas pinigines lėšas jų ir jų šeimų socialinės aplinkos gerinimui. Parama reikalinga onkologinėmis ligomis sergantiems šiauliečiams Urtei Žaliūkaitei, Martynui Grikštui ir Henrikui Volodkai bei joniškiečiui Gyčiui Šidlauskui. Mokykloje pertraukų metu salėje veikė mugė, ugdytiniai su tėveliais dalyvavo akcijoje, pirko keksiukus ir aukojo pinigėlius, dalinomės gerumu ir dosnumu. Viso surinkta ir paaukota 500 eurų.

  Ačiū už Jūsų gerumą...

   

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Tuesday the 14th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.