Naujos knygos

Parašyta Ketvirtadienis, 26 spalio 2017

Spalio 23 d. Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje jau ketvirtą kartą vyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo šventė. Mokyklų bibliotekoms buvo perduota 2295 vnt. 2016 metais išleistų knygų vaikams. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Rukuižienė pristatė šių metų „Vaikų bibliotekėlės“ komplektą, kurį sudaro 9 pavadinimų knygos.

Mūsų mokyklos biblioteka pasipildė 18 naujų knygų. Mokiniai galės perskaityti trečiojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso pirmosios premijos laimėtojos Ilonos Ežerinytės knygą „Šunojaus diena“, antrosios premijos laimėtojos Gajos Gunos Eklės (Eglės Baliutavičiūtės) knygą „Brolis, kurio nereikėjo“, pakartotinai išleistą talentingos vaikų rašytojos Gintarės Adomaitytės pasakų knygą „Debesėlis ieško vardo“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštį“. Žiema", Ignės Zarambaitės „Skudurinukę“ ir itin populiarios autorės Rebekos Unos knygą „Aš esu Tomas, seklys“. Patys mažiausieji skaitytojai džiaugsis nuotaikinga geriausio debiuto premija apdovanota Linos Darbutaitės eilėraščių knygele „Baltas dangus“, Mariaus Marcinkevičiaus „Voro koja“ bei Giedrės Rakauskienės paveikslėlių knygele „Dramblys ir antis“.

Už dovanotas knygas pradinukai dėkingi Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ bei renginio organizatoriams.

Bibliotekininkė Felicija Jocienė