„Mano miesto spalvos“

Spausdinti
Paskelbta: Trečiadienis, 06 rugsėjo 2017

Rugsėjo 6 dieną mokyklos kiemelis virto spalvinga meno, žinių ir sporto karusele. Mokiniai aktyviai įsisuko į žaismingą sūkurį. Dalyviai pasitikrino žinias apie gimtąjį miestą, prisiminė žymiausias Šiaulių vietoves, architektūros paminklus ir garsius žmones. Vaikai varžėsi, kuri komanda greičiau iš akmenėlių sudės šūkį „Šiauliai – Saulės miestas“, iš kankorėžių – miesto metus, žaidė linksmus žaidimus. Kiekvienas mokinukas padovanojo piešinį ir parašė linkėjimą Saulės miestui, sudainavo gimtadienio dainą.

Mokytoja Aušra Gricienė

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.