Mokslo ir žinių diena

Spausdinti
Paskelbta: Penktadienis, 01 rugsėjo 2017

Palengva, nejučia, su rudens spalvomis, su rudenio vėjais, su astrų kvapu, su gervių klyksmu prie kiekvieno iš mūsų atkeliauja rugsėjis...
Rugsėjis kaip reikiant papokštavo, sumanė pravėdinti skėčius, tačiau netrukus išlindo saulė ir situaciją pagerino.
Pirmokėliai, vedami ketvirtokų, drąsiai žengė pro mokyklos duris. Likę mokiniai nekantravo išvysti savo klasę, pabendrauti su klasės draugais, pasimatuoti mokyklinį suolą.
Pasibaigus šventei mokykloje „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė išskubėjo į miesto Mero pirmąją pamoką Ch.Frenkelio vilos parke.

Sveikas rudenėli, sveika rugsėjo 1-oji!

Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.