Aš - mažasis lietuvaitis

Parašyta Pirmadienis, 13 kovo 2023

Kovo 10-ąją ZOOM platformoje vyko mūsų mokyklos organizuota respublikinė priešmokyklinio ugdymo grupių konferencija „Aš - mažasis lietuvaitis“, skirta Nepriklausomybės dienai paminėti. Jos tikslas: skatinti vaikų tautinį pasididžiavimą, sudaryti galimybę priešmokyklinio amžiaus vaikams kuo daugiau ir įvairesniais būdais pažinti Lietuvą, bendradarbiauti ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenėmis, įtraukti ugdytinius į kūrybinę, pažintinę veiklą. PUG mokytojų organizuotame renginyje dalyvavo Kauno, Pilviškių, Panevėžio, Šiaulių miestų priešmokyklinukai. Mažieji lietuvaičiai giedojo Lietuvos himną, pristatė savo miestus, parengė ir skaitė pranešimus apie Lietuvos simboliką, amatus, metų laikus, Lietuvos upes ir ežerus, gyvūniją bei šventes. Vaikai susikaupę atliko visas užduotis, žaidė interaktyvius žaidimus, žinoma, nepamiršo pasilinksminti, padainuoti ir pašokti. Šiandien PUG ugdytiniai dar kartą įrodė, kad yra draugiški, drąsūs, linksmi, kūrybingi, žingeidūs, kad gali laisvai reikšti savo mintis, naudojant šiuolaikines IT technologijas, kad geba dirbti komandoje ir yra tikri savo šalies patriotai - jie tikrai myli Lietuvą!

Daugiau nuotraukų.

Mokytojos Akvilė S. ir Edita Č.

Friday the 29th. Custom text here