TARPTAUTINIO KA2 MAŽOS APIMTIES PARTNERYSČIŲ (KA210) ŠVIETIMO MAINŲ FONDO „ERASMUS+“ PROJEKTO „SHARE YOUR CULTURE WITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“ ĮGYVENDINIMAS MOKYKLOJE

Parašyta Pirmadienis, 05 gruodžio 2022

„Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė šiemet Kalėdų laukimą išgyvena kitaip nei įprastai, nes nuo 2022 metų kovo 1 dienos mokykla koordinatoriaus teisėmis įgyvendina Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA-210) švietimo mainų fondo „ERASMUS+“ projektą – „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ (lietuviškai – „Pasidalinkime savo kultūra su didžiųjų menininkų, mokslininkų šedevrais ir turtingu kultūros paveldu“). Šis projektas Kalėdų laukimą mūsų mokykloje nuspalvino naujomis spalvomis, nes sujungė trijų skirtingų šalių – Lietuvos, Graikijos ir Turkijos mokyklas bendram tikslui – pažinti kitų šalių kultūrą, pasidalinti savo šalies tradicijomis, papročiais ir pagerinti anglų kalbą.

Šiuo metu mokykloje darbas vyksta keliomis kryptimis – mokytojai kuria klausimus viktorinai, kuri padės mokiniams pažinti lietuviškų Kalėdų papročius, verčia juos į anglų kalbą ir kuria Kahoot žaidimą, kurį žais visų šalių mokiniai, Zoom susitikimo metu gruodžio mėnesį; mokiniai – piešia Kalėdinius žaisliukus su įvairiais Kalėdiniais akcentais, kuriuos įvardija anglų kalba ir drauge su savo draugais iš Turkijos bei Graikijos, puošia savo mokyklose auginamus Kultūros medžius; mokyklų bendruomenės – kuria vaizdo filmukus apie Kalėdų papročius, šokius ir dainas savo šalyse, o prieš prasidedant žiemos atostogoms, visų šalių bendruomenės jungsis į nuotolinį koncertą, kuriame ne tik gėrėsis savo sukurtais filmukais, bet ir dainuos Kalėdų dainą Jingle Bells (Skamba varpai).

Linkime visiems įdomaus, spalvingo ir skambaus Kalėdinio laukimo.

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

Friday the 29th. Custom text here