MOKYKLOS KULTŪRĄ KURIA IR JOS BENDRUOMENĘ BURIA KARTAIS MAŽAI PASTEBIMOS, BET ORGANIZACIJOS VEIKLAI LABAI SVARBIOS DETALĖS

Parašyta Pirmadienis, 05 rugsėjo 2022

Pradėdami naujus mokslo metus norime pasidžiaugti, jog:

• mokyklai suteikti „Sveikatą stiprinančios mokyklos“ ir „Aktyvios mokyklos“ „ženkleliai“. Veiklą pradeda dvi darbo grupės, į kurias įtraukti ne tik pedagogai, bet ir mokinių, tėvų atstovai;
      • mokyklos viduje vasarą įrengtos erdvės ugdytinių ir pedagogų pasiekimų eksponavimui.
      • mokyklos kiemelyje įrengta šaškių lenta. Kviečiame visus norinčius sužaisti šaškių partiją. Šios iniciatyvos įgyvendinimas įrodė, jog bendromis pastangomis, geranoriškumu galima įgyvendinti didelius ir mažus projektus. Todėl dar kartą tariame AČIŪ tėčiams Dariui ir Ramūnui, Nojaus Rupeikio broliui Simui, mokyklos darbuotojams Algiui ir Donatui.
      • mokykla atsinaujino savo logotipą, o to pasėkoje po truputį puošiamės ir nauja atributika.
      • mokyklos kieme pražydo pirmosios „Prisiminimų skverelio“ hortenzijos. Tikimės, kad jomis pasidžiaugti užsuks buvę mokyklos mokiniai ir ne tik.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie mintimis, idėjomis, pasiūlymais, darbais, parama prisidedate prie mokyklos puoselėjimo.