Naujienos

PRADEDAMAS ĮGYVENDINTI TARPTAUTINIO KA2 MAŽOS APIMTIES PARTNERYSČIŲ (KA210) ŠVIETIMO MAINŲ FONDO „ERASMUS+“ PROJEKTAS - „SHARE YOUR CULTURE WITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“

Spausdinti
Parašyta Penktadienis, 15 balandžio 2022

„Saulės“ pradinėje mokykloje startavo naujas tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektas - „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ (lietuviškai„Pasidalinkime savo kultūra su didžiųjų menininkų, mokslininkų šedevrais ir turtingu kultūros paveldu“). Mūsų mokykla – šio projekto koordinatorė.

2022 m. balandžio 13 d. įvyko pirmasis projekto dalyvių iš Lietuvos, Graikijos ir Turkijos mokyklų nuotolinis susitikimas.

„Saulės“ pradinės mokyklos direktorė Erika Masiliauskienė pasveikino visus projekto dalyvius ir palinkėjo sėkmės vykdant projektą, o projekto vadovė, anglų kalbos mokytoja Ilona Ragažinskienė, apžvelgė pagrindines projekto gaires, sklandaus bendradarbiavimo ir sėkmingo projekto veiklų įgyvendinimo kriterijus. Susitikimo metu buvo kalbama apie projekto partnerių atsakomybes, savalaikį ir nuoseklų projekto veiklos plane numatytų veiklų įgyvendinimą, aptarta projektui skirtų lėšų paskirstymo, įsisavinimo bei atsiskaitymo už jų panaudojimą tvarka.

Susitikime buvo nutarta, kad kiekviena projektą įgyvendinanti šalis suburs savo mokyklose darbo grupes, viso projekto metu atsakingai vykdys projekto sklaidą, numatys ir su kitomis šalimis partnerėmis derins virtualių susitikimų, kuriuose dalyvaus visų šalių mokiniai ir mokytojai datas.       

Visi projekto dalyviai sutarė, kad naudodami įvairias priemones, IKT galimybes,  virtualių susitikimų metu tobulins mokinių bendrakultūrinę kompetenciją, supažindins juos      su savo šalies kultūra, tradicijomis, papročiais. Pirmasis virtualus susitikimas numatomas jau 2022 m. gegužės 23-28 dienomis, kurį organizuos partneriai iš Graikijos.

Tikime, kad mūsų komanda dirbs susitelkusi, atkakliai sieks užsibrėžtų tikslų ir visą projekto laikotarpį mus lydės sėkmė.

    

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.