Velykų belaukiant

Parašyta Penktadienis, 15 balandžio 2022

Pavasaris įsibėgėjo... Aukščiau kyla saulutė, sidabriniais kačiukais puošiasi blindės, auksu spindi šalpusnių žiedai. Tai ženklai, kurie rodo, kad tuoj - visų laukta, gražiausia pavasario šventė – Velykos! Belaukdami jos, mūsų mokyklos mokiniai prisiminė senąsias šventės tradicijas, jų prasmę bei bandė pritaikyti visa tai skubriam šiandienos gyvenimui. Vaikai Gavėnios laikotarpiu kalbėjo apie atsiprašymo ir susitaikymo svarbą, piešė atvirukus ir rašė sveikinimus vienišam žmogui. Jie Šv.Velykų rytą pradžiugino Aukštelkės globos namų gyventojus. Kad dienos neprailgtų, pradinukai kūrė dekoracijas, varžėsi viktorinoje „Ką žinau apie Velykas?“, mokyklos kiemo medžius papuošė įvairiaspalviais margučiais, mokėsi dainelių apie pavasarį, repetavo vabaliukų ir viščiukų šokelius. Paskutinę prieššventinę savaitę mokiniai pakvietė tėvelius į popietę „Velykų belaukiant“: buvo menamos mįslės, skambėjo dainelės, linksmai sukosi šokėjai. Kūrybinėse dirbtuvėlėse dalyvavę vaikai ir tėveliai įsitikino, kad kiaušinių marginimas yra kruopštus ir daug kantrybės reikalaujantis darbas.

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Felicija J.