Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Saugokime žemę“

Parašyta Penktadienis, 18 kovo 2022
Šiemet Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos organizuojamoje respublikinėje pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Saugokime žemę“ dalyvavo 43 mokiniai ir juos ruošę mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų: Utenos, Raseinių, Kauno, Mažeikių ir Šiaulių miestų. Dalyvius pasveikino Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos direktorė Erika Masiliauskienė. Mokytoja Birutė Cironkienė apžvelgė aktualias gamtosaugines problemas Lietuvoje ir Europoje. Kvietė visus gyventi tvariai, saugoti ir puoselėti mūsų Žemę, ieškoti būdų, kaip patenkinti savo poreikius, tausojant aplinką. Visi dalyviai buvo suskirstyti į dvi darbo grupes, kuriose dalijosi savo mokyklos, klasės, šeimos narių aplinkosauginės veiklos patirtimi ir pasiekimais. Mokiniai pasakojo apie atsakingą elgesį gamtoje ir artimiausioje aplinkoje, tinkamą atliekų rūšiavimą, pristatė atliekamus projektus, bandymus, tyrinėjimus, kūrybinius darbus. Išklausę visus pranešimus, pasigrožėję kūrybiniais darbais, pačių mokinių sukurtais eilėraščiais, supratome, kad į konferenciją susirinko labai atsakingi pradinukai – mūsų didelės Žemės gyventojai. Nustebome, kiek daug gerų, svarbių ir rimtų darbų jau atlikta. Džiugu, kad konferencijos „Saugokime žemę“ nutarime dalyviai įsipareigojo ir toliau tęsti pradėtus darbus, suprasdami, kad jie yra mūsų planetos Žemės ateities šeimininkai.

Konferencijos nutarimą galite pažiūrėti čia

Mokytojos Alma J. ir Birute C.

Saturday the 20th. Custom text here