Spalis – Olimpinis mėnuo

Parašyta Penktadienis, 15 spalio 2021

Mokyklos pradinukai aktyviai įsijungė į  LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotą projektą pradinių klasių moksleiviams „Olimpinis mėnuo“. Pagrindinis šio projekto tikslas – skatinti pradinių klasių moksleivių fizinį aktyvumą.

Olimpinio mėnesio I savaitę mokiniai atliko Ąžuolo Galingojo mankštą. Smagiai sportavo per fizinio ugdymo pamokas. Pertraukų metu žaidė judriuosius žaidimus, mokėsi kvėpavimo pratimų. Visos veiklos vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

Olimpinio mėnesio II savaitę - kiekvieną dieną žiūrėjo edukacinius vaizdo įrašus, kurių pagalba aiškinosi emocijų svarbą, prisiminė, kaip jas atpažinti, nustatyti ir kaip su jomis susidraugauti. Sužinojo, kad susipažinus su emocijomis, ne mažiau svarbu turėti ir socialinių įgūdžių - suprasti kito emocijas, gebėti suprasti ir užjausti, džiaugtis mūsų skirtumais, jausti pagarbą vienas kitam, gebėti tinkamai bendrauti, dirbti komandose. Geriau suprasti vienas kitą gali padėti vertybių identifikavimas, tiek savo, tiek aplinkinių, todėl kiekvienas susirašė 5 svarbiausias savo  vertybes.

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Alma J.