Paskelbta: Antradienis, 03 lapkričio 2015

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ visiems, kurie kasmet prisideda prie mokyklos materialinės - techninės bazės gerinimo. Aplinkos kūrimas mokykloje išlieka svarbiu siekiu ir ateityje.

Parama (2 proc.) iš gyventojų sumokėtų pajamų mokesčio teikiama, pateikus prašymą FRO512(02) Valstybinei mokesčių inspekcijai iki kiekvienų metų gegužės 1 dienos.

Prašytume paremti mokyklą PERVEDANT savo 2 proc. pajamų mokesčio dalį.

„Saulės“ pradinės mokyklos duomenys:

• Paramos gavėjo tipas: 2
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190529680
  • Mokesčio dalies paskirtis: Parama mokyklai
  • Mokesčio dalies dydis (procentais) - 2,00
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio - Įrašomas laikotarpis ne ilgesnis nei 5 metai.

Mokykla nuolat ieško formų, būdų ir galimybių, kaip vaikams ugdymo(si) procesą padaryti kuo įdomesnį, modernesnį ir kūrybiškesnį. Deja, mokyklos galimybės yra ribotos. Mokinio krepšelio lėšų nepakanka, norint aprūpinti mokyklą šiuolaikinėmis, pažangiomis ugdymo(si) technologijomis. Visos 2 % paramos lėšos už praeitus metus panaudotos mokinių ugdymo(si) aplinkos gražinimui ir gerinimui.

Dėkojame Jums ir tikimės jūsų paramos!

Mieli Tėveliai,

Džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai. Nuoširdžiai dėkojame visiems Tėveliams, mokyklos darbuotojams už mokyklai pervestus 2% GPM. Jūsų finansinė parama labai reikalinga mūsų mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo kokybei kelti, edukacinėms aplinkoms gerinti.

Šiais metais už 2014 mokestinius metus surinkome 1468,59 eurus.

2015 metais 2% GPM  lėšas panaudojome:

• Mokyklos aplinkos sutvarkymui (medžių genėjimui, nupjovimui, išvežimui).

• Klasių baldams atnaujinti.

• Klasių grindų dangai atnaujinti.

• Mokinių draudimui.

Ačiū, kad remiate mūsų mokyklą!

Saturday the 18th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.