Europos judrioji savaitė

Parašyta Pirmadienis, 17 rugsėjo 2018

Mūsų mokykla dalyvavo visose Europos Sąjungos šalyse organizuojamoje akcijoje „Judrioji savaitė“. Kiekvieną dieną mokiniams buvo siūloma vis kitokia, aktyvi veikla, kuria siekiama, kad vaikai kuo daugiau judėtų, būtų sveiki, žvalūs ir energingi.

PIRMADIENĮ mokyklos bendruomenė pradėjo visuotine mankšta. Nors rytas buvo gana vėsokas, mokytojos Ilonos vedama mankštelė padėjo ne tik sušilti, bet ir pasikrauti energijos bei pozityvių emocijų visai ateinančiai savaitei.

ANTRADIENĮ mokykloje svečiavosi ir su savigynos judesiais vaikus supažindino Šotokan karatė klubo „Katana“ auklėtiniai ir jų vadovas Marius Urbonas. Mokiniai išmoko japoniškų frazių, sužinojo kaip išsivaduoti ir apsiginti nuo užpuoliko.

TREČIADIENĮ ketvirtokai susirungė tarpklasinėse kvadrato varžybose. Rungtynės priminė olimpines žaidynes – emocijos, jaudulys, noras iškovoti pergalę spindėjo vaikų akyse. Pasibaigus aršiai kovai, treneris Mantas B. paskelbė, kad daugiausiai pergalių turi ir varžybas laimėjo 4c klasė. Žaidėjams atiteko pereinamoji taurė, kuri kitais metais bus perduota į kitų nugalėtojų rankas.

KETVIRTADIENĮ mokyklos kieme susirinko būrys vaikų, kurie mėgsta sportuoti su muzika. Pas mus svečiavosi „Zumba Fitness“ trenerė Justė Dambinskaitė, kuri įrodė mokiniams, kad galima vienu metu suderinti šokį ir aerobinius pratimus. Pasibaigus treniruotei mažieji šokėjai dėkojo trenerei už gerai praleistą laiką ir negailėjo nuoširdžių šypsenų.

PENKTADIENĮ  buvo skelbiama „Diena be automobilio“. Į mokyklą visi sugužėjo su dviračiais, paspirtukais, riedučiais arba pėsčiomis. Priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai mokyklos kiemą papuošė savo rankomis sukurtais piešiniais ant polietileninės plėvelės. Paroda skirta akcijai „Diena be automobilio“ ir „Europos judriajai“ savaitei paminėti.

Mokytoja Sonata M.