Labas, Medi

Parašyta Ketvirtadienis, 01 balandžio 2021


„Saulės“ pradinė mokykla dalyvavo Šiaulių kultūros centro organizuotoje Pasaulinės Žemės dienos iniciatyvoje 
„Atkurkime savo Žemę", kurioje buvo akcentuojama klimato stabilizavimo ir sunaikintų ekosistemų atkūrimo svarba, skatinama prisidėti prie mūsų planetos atkūrimo sodinant medžius. Prieš medelio sodinimą, mūsų mokyklos teritorijoje, mokiniams buvo siūloma pažiūrėti kultūros centro darbuotojų sukurtą filmuką – „Labas, Medi“.

Nuo 2020 metų rudens, „Saulės“ pradinė mokykla vykdo tarptautinį projektą ,,Blue shirts green shorts“, kurio tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų suvokimą apie aplinkosaugos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, turtinti mokinių žinias, taikant naujus, inovatyvius mokymo(si) metodus per bendravimą ir bendradarbiavimą bei patyriminį ugdymą(si), nepamirštant patirties sklaidos su kitų šalių mokiniais.

Dalyvaudami akcijoje „Atkurkime savo Žemę“ ir žiūrėdami bei analizuodami kultūros centro kurtą filmuką „Labas, Medi“, ,mūsų mokiniai panoro pasidalinti juo su savo projekto draugais iš Italijos, Ispanijos, Turkijos ir Slovėnijos. Gavę Šiaulių kultūros centro darbuotojų sutikimą, 3 klasės mokinys Domas S. ir 4 klasės mokinė Atina V., įgarsino šį filmuką anglų kalba, (,,Hello, tree“) kuriame vaizdžiai pasakojo, kaip dideli pokyčiai prasideda nuo mažų darbų, kurie patiems žmonėms gali atrodyti visai nereikšmingi, tačiau yra labai svarbūs gelbėjant gamtą ir, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie planetos išsaugojimo.

Džiaugiamės savo mokiniais ir dalinamės jų, anglų kalba įgarsintu, Šiaulių kultūros centro kurtu filmuku – „Labas, Medi“ ( „Hello, tree“).

Pavaduotoja ugdymui Vilma G. ir mokytoja Ilona R.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.