Avangardinės mados šou

Parašyta Pirmadienis, 16 gruodžio 2019

Gruodžio 12 dieną mokykloje vyko tradicinis avangardinės mados konkursas „Kaukių balius“. Konkurse dalyvavo 22 vaikai iš mūsų mokyklos bei Dainų progimnazijos. Po komisijos žiuri pristatymo, ŠOU prasidėjo! Mokiniai demonstravo drabužius, kurie buvo sukurti iš alternatyvių netradicinių medžiagų: spalvoto popieriaus, laikraščių, folijos, kartoninių dėžių, plastiko, šviečiančių akcentų... O kiek dar parodyta prie rūbų priderintų aksesuarų: apyrankių, dirželių, karolių, rankinių, fantastiškų skrybėlaičių, sagių.

Visus labiausiai sužavėjo „Vitražinė mergaitė“, kurios kostiumas buvo pagamintas iš veltinio ir šviečiančių lempučių. Žiūrovus taip pat nustebino „Saldžioji princesė“. Jos suknelė „pasiūta“ iš daugiau nei tūkstančio saldainių popierėlių. Žiuri komisija visus vaikus apdovanojo padėkomis ir saldžiais prizais. Mažieji modeliukai patyrė daug teigiamų emocijų, įgavo pasitikėjimo ir džiaugėsi įveikę scenos baimę. Renginio metu nestigo žiūrovų plojimų, susižavėjimo šūksnių ir nuostabos.

Džiugu, kad tėveliai, bendradarbiaudami su savo vaikučiais, parodė tiek daug kūrybiškumo, išradingumo, fantazijos ir įrodė, kad iš antrinių žaliavų galima sukurti puikius ir meniškus drabužius, tinkančius ir kaukių vakarėliui.

Nuotraukų galerija

Mokytojos Aušra G. ir Agnė Š.