Komisijos ir darbo grupės
Paskutinį kartą atnaujinta 2023-10-05
ŠIAULIŲ „SAULĖS“ PRADINĖS MOKYKLOS TARYBOS, METODINĖS GRUPĖS,
KOMISIJOS, DARBO GRUPĖS, KOORDINATORIAI
2023-2024 M.M.
METODINĖS GRUPĖS
PRADINIO UGDYMO METODINĖ GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-166, 2023-10-02]
Pirmininkė – Neringa Urbonienė, vyresnioji mokytoja
Sekretorė – Felicija Navakienė, mokytoja
Nariai:
Alma Jocienė, vyresnioji mokytoja
Daiva Laukošaitienė, vyresnioji mokytoja
Giedrė Nemaniūnaitė, mokytoja metodininkė
Eralda Piktūrnienė, mokytoja metodininkė
Jovita Povilaitytė, mokytoja
Agnė Šimkevičiūtė, mokytoja
Jurgita Žukauskienė, mokytoja
PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO METODINĖ GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas V-166, 2023-10-02]
Pirmininkė – Edita Česnauskienė, mokytoja metodininkė
Sekretorė – Indrė Bekerienė, mokytoja
Nariai:
Rita Penkauskienė, mokytoja metodininkė
Felicija Jocienė, mokytoja
Akvilė Brajytė, vyresnioji mokytoja
MENINIO, UŽSIENIO KALBOS UGDYMO IR PAGALBOS MOKINIUI METODINĖ GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-166, 2023-10-02]
Pirmininkė – Ilona Ragažinskienė, vyresnioji mokytoja
Sekretorė – Vita Vainauskienė, karjeros specialistė
Nariai:
Ainė Bartašiūtė, mokytoja
Ilona Bušmaitė, logopedė, specialioji pedagogė
Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Neringa Strelkovienė, logopedė, specialioji pedagogė
Jūratė Vaitkienė, vyresnioji mokytoja
Felicija Jocienė, bibliotekininkė
KOMISIJOS
MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (IŠSKYRUS PSICHOLOGUS) ATESTACIJOS KOMISIJA
[Šiaulių m. savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo 2023-06-22 įsakymas Nr. Š-231]
Pirmininkė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Giedrė Nemaniūnaitė – Mokytojo tarybos deleguotas asmuo;
Eralda Piktūrnienė – Mokytojų tarybos deleguotas asmuo;
Rūta Rupeikienė – Mokyklos tarybos deleguotas asmuo;
Kristina Vaitkienė – Švietimo skyriaus deleguotas asmuo.
VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-176, 2023-10-04]
Pirmininkė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Pirmininkės pavaduotoja – Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Nariai:
Ilona Bušmaitė, logopedė, specialioji pedagogė
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Neringa Strelkovienė, logopedė, specialioji pedagogė
Aistė Šerkšnaitė, visuomenės sveikatos specialistė
DOKUMENTŲ EKSPERTŲ KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-169, 2020-10-16]
Pirmininkė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Irena Lunskienė, raštvedė
MOKYMO LĖŠŲ PANAUDOJIMO KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-177, 2023-10-04]
Pirmininkė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
Elvyra Labanauskienė, mokytoja
Daiva Lukošaitienė, vyresnioji mokytoja
PARAMOS PRIĖMIMO IR SKIRSTYMO KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-177, 2023-10-04]
Pirmininkas – Algirdas Vaitkevičius, ūkio dalies vedėjas
Nariai:
Jovita Povilaitytė, mokytoja
Daiva Lukošaitienė, vyresnioji mokytoja
VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-72, 2020-04-21]
Pirmininkas – Algirdas Vaitkevičius, ūkio dalies vedėjas
Nariai:
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Irena Lunskienė, raštvedė
Donatas Petkevičius, inžinierius kompiuterininkas
Lina Vitkienė, vyriausia virėja
PIRKIMŲ PROCESE IR PIRKIMŲ VIDAUS KONTROLĖJE DALYVAUJANTYS ASMENYS
[Direktoriaus įsakymas, V-10, 2023-01-16]
Pirkimų iniciatorius – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė, bibliotekininkė Felicija Jocienė, vyr. virėja Lina Vitkienė.
Pirkimų planavimas – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius.
Pirkimų organizavimas ir organizavimo priežiūra – apskaitininkė Vida Jančienė, raštvedė Irena Lunskienė.
Pirkimų organizatorius – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius.
SVP IS administratorius – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius.
Pirkimų vykdymas naudojantis CPO LT e-katalogu – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius.
Prevencinę pirkimų ir pirkimo sutarčių vykdymo kontrolę atliekantis asmuo – ūkio dalies vedėjas Algirdas Vaitkevičius.
Algirdas Vaitkevičius, atsakingas už su pirkimais susijusios informacijos talpinimą, administravimą, stebėseną pirkimų valdymo sistemoje EcoCost.
GALIMŲ PSICHOLOGINIO SMURTO ATVEJŲ NAGRINĖJIMO KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-158, 2022-09-22]
Pirmininkas – Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Nariai:
Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Odeta Pakalkienė, padėjėja
Jovita Povilaitytė, mokytoja
MOKINIŲ IR VAIKŲ PRIĖMIMO Į MOKYKLĄ KOMISIJA
[Direktoriaus įsakymas, V-178, 2023-10-04]
Pirmininkas – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Sekretorė – Irena Lunskienė, raštvedė
Nariai:
Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Felicija Jocienė, bibliotekininkė
Alma Jocienė, vyresnioji mokytoja
Neringa Strelkovienė, logopedė, specialioji pedagogė
Akvilė Brajytė, vyresnioji mokytoja
MOKYKLOS STRATEGINIUS TIKSLUS IR UŽDAVINIUS ĮGYVENDINANČIOS DARBO GRUPĖS
SVEIKATOS STIPRINIMO MOKYKLOJE DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-100, 2022-06-01]
Vadovė – Edita Česnauskienė, mokytoja metodininkė
Nariai:
Agnė Šimkevičiūtė, mokytoja
Felcija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Felcija Navakienė, mokytoja
Donatas Petkevičius, inžinierius kompiuterininkas
Aistė Šerkšnaitė, visuomenės sveikatos specialistė
Laura Grigaitienė, tėvų atstovė
Lėja Tamošaitytė, mokinė
Rojus Sasnauskas, mokinys
FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMO MOKYKLOJE DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-147, 2022-09-14]
Vadovė – Jovita Povilaitytė, mokytoja
Nariai:
Indrė Bekerienė, mokytoja
Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Neringa Strelkovienė, specialioji pedagogė, logopedė
Donatas Petkevičius, inžinierius kompiuterininkas
Aistė Šerkšnaitė, visuomenės sveikatos specialistė
Rūta Rupeikienė, tėvų atstovė
Gabrielė Bytautaitė, mokinė
Oskaras Česonis, mokinys
STEAM DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-180, 2023-10-05]
Vadovė – Jurgita Žukauskienė, mokytoja
Nariai:
Indrė Bekerienė, mokytoja
Daiva Lukošaitienė, vyresnioji mokytoja
Eralda Piktūrnienė, mokytoja metodininkė
Agnė Šimkevičiūtė, mokytoja
Darius Dainauskas, tėvų atstovas
Konstancija Pranaitienė, tėvų atstovė
Benas Rasikas, mokinys
Atėnė Bolskytė, mokinė
„EKO MOKYKLOS“ VYSTYMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-180, 2023-10-05]
Vadovė – Akvilė Brajytė, vyresnioji mokytoja
Nariai:
Jovita Povilaitytė, mokytoja
Felicija Navakienė, mokytoja
Ilona Ragažinskienė, vyresnioji mokytoja
Neringa Strelkovienė, specialioji pedagogė, logopedė
Natalija Glazunova, tėvų atstovas
Kristela Levaginaitė, mokinė
Adas Andrulaitis, ugdytinis
MOKYKLOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-179, 2023-10-05]
Pirmininkė – Neringa Urbonienė, vyresnioji mokytoja
Koordinatorius – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
Ainė Bartašiūtė, mokytoja pedagogė (atsakinga už mokyklos veiklos vertinimą pagal BVM)
Ilona Bušmaitė, logopedė, specialioji pedagogė (atsakinga už mokyklos veiklos vertinimą pagal BVM)
Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Edita Česnauskienė, mokytoja metodininkė
Alma Jocienė, vyresnioji mokytoja
Akvilė Brajytė, vyresnioji mokytoja
Vita Vainauskienė, karjeros specialistė (atsakinga už mokyklos veiklos vertinimą pagal BVM)
ĮSTAIGOS ĮVAIZDŽIO FORMAVIMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-180, 2023-10-05]
Pirmininkė – Jurgita Žukauskienė, mokytoja
Nariai:
Ainė Bartašiūtė, mokytoja
Akvilė Brajytė, vyresnioji mokytoja
Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Donatas Petkevičius, inžinierius kompiuterininkas
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Felicija Navakienė, mokytoja
Jūratė Vaitkienė, vyresnioji mokytoja
KORUPCIJAI ATSPARIOS APLINKOS KŪRIMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-173, 2023-10-03]
Pirmininkė – Eralda Piktūrnienė, mokytoja metodininkė
Nariai:
Daiva Lukošaitienė, vyresnioji mokytoja
Indrė Bekerienė, mokytoja
TURTO NURAŠYMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas V-83, 2021-08-05]
Pirmininkė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
Eralda Piktūrnirenė, mokytoja metodininkė
Danutė Misiulienė, valytoja
VIDAUS KONTROLĖS DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-179, 2023-10-05]
Pirmininkas – Algirdas Vaitkevičius, ūkio dalies vedėjas
Nariai:
Ilona Bušmaitė, logopedė, specialioji pedagogė
Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vida Jančienė, apskaitininkė
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Daiva Lukošaitienė, mokytoja
STRATEGINIO VEIKLOS PLANO RENGIMO IR ŠVIETIMO STEBĖSENOS GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-179, 2023-10-05]
Vadovė – Erika Masiliauskienė, direktorė
Nariai:
Ilona Bušmaitė, logopedė, specialioji pedagogė
Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Giedrė Nemaniūnaitė, mokytoja metodininkė
Rūta Rupeikienė, tėvų atstovas
Neringa Urbonienė, vyresnioji mokytoja
SMURTO IR PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas V-133, 2021-10-01]
Vadovė – Sima Butkutė, socialinė pedagogė
Nariai:
Agnė Šimkevičiūtė, mokytoja
Neringa Strelkovienė, logopedė, specialioji pedagogė
UGDYMO KARJERAI KOORDINACINĖ GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas V-236, 2022-12-06]
Vadovė –Vita Vainauskienė, karjeros specialistė
Nariai:
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja
Elvyra Labanauskienė, visos dienos mokyklos mokytoja
Giedrė Nemaniūnaitė, mokytoja metodininkė
Rita Penkauskienė, mokytoja metodininkė
KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA
[Direktoriaus įsakymas, V-163, 2022-09-23]
Vadovė – Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atsakinga už komunikaciją
Nariai:
Sima Butkutė, socialinė pedagogė, atsakinga už psichologinės pagalbos organizavimą ir (ar) teikimą
Algirdas Vaitkevičius, ūkio dalies vedėjas, atsakingas už saugumo priemonių organizavimą
Felicija Jocienė, bibliotekininkė, mokytoja, atsakinga už pirmosios medicininės pagalbos organizavimą
Aistė Šerkšnaitė, visuomenės sveikatos specialistė, atsakinga už pirmosios medicininės pagalbos organizavimą
CIVILINĖS SAUGOS AVARINĖ – GELBĖJIMO GRANDIS ŽMONIŲ EVAKAVIMUI IR GAISRO GESINIMUI ATLIKTI, VERTINGO MOKYKLOS TURTO GELBĖJIMUI BEI KITIEMS GELBĖJIMO DARBAMS ATLIKTI
[Direktoriaus įsakymas, V-130, 2023-09-05]
Vadovas – Algirdas Vaitkevičius, ūkio dalies vedėjas
Nariai:
Vilma Gapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Aidas Jocas, darbininkas remonto darbams
Dalia Urbietienė, valytoja
„Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mažos apimties partnerystės (KA210) PROJEKTO „SHARE YOUR CULTUREWITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“ ĮGYVENDINIMO DARBO GRUPĖ
[Direktoriaus įsakymas, V-167, 2022-04-06]
Projekto koordinatorė –Ilona Ragažinskienė, anglų kalbos mokytoja
Sekretorė – Neringa Urbonienė, mokytoja
Nariai:
Erika Masiliauskienė, direktorė, atsakinga už projekto finansinę veiklą.
Vilma Gapšienė, pavaduotoja ugdymui, atsakinga už projekto viešinimą ir sklaidos organizavimą.
Donatas Petkevičius, inžinierius kompiuterininkas, už projekto veiklų talpinimą mokyklos tinklalapyje, Facebook paskyroje ir oficialioje projekto svetainėje.
Akvilė Stonienė, mokytoja, atsakinga už projekto kūrybinių veiklų įgyvendinimą ir įvaizdžio kūrimą.
Jūratė Vaitkienė, šokių mokytoja ir Sonata Markušenkienė, muzikos mokytoja atsakingos už meninių veiklų įgyvendinimą ir įvaizdžio kūrimą.
Alma Jocienė ir Eralda Piktūrnienė, mokytojos, atsakingos už netiesioginį mokyklos mokinių dalyvavimą vietos veikloje ir eTwininng internetiniame mobilume.
KOORDINATORIAI
Veiklos sritis – Kultūros paso paslaugų koordinavimas ir Kultūros krepšelio lėšų panaudojimas Šiaulių „Saulės“ pradinėje mokykloje.
[Direktoriaus įsakymas, V-53, 2019-04-15]
Veiklos koordinatorė – Felicija Jocienė, bibliotekininkė
Veiklos sritis – Socialinių kompetencijų ugdomųjų (SKU) veiklų koordinavimas, SKU kalendoriaus profesiniam veiklinimui, savanorystei, socialinei pilietinei veiklai pildymas.
[Direktoriaus įsakymas, V-237, 2022-12-06]
Veiklos koordinatorė – Vita Vainauskienė, karjeros specialistė