Informacija apie saugų elgesį ant ledo

Informuojame, kad atšalus orams būtina laikytis Saugaus elgesio Šiaulių miesto vandens telkiniuose ir ant jų ledo taisyklių, patvirtintų Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2010 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. T-133 (Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2013 m. spalio 31 d. sprendimo Nr. T-254 redakcija), draudimų ir rekomendacijų. Draudžiama ant užšalusių vandens telkinių lipti, vaikščioti, čiuožti, žvejoti, jei ledo storis mažesnis kaip 7 cm, palikti vaikus ant ledo be suaugusiųjų priežiūros. Su taisyklėmis galite susipažinti savivaldybės interneto svetainėje www.siauliai.lt  skyrelyje „Teisinė informacija“, „Teisės aktai“.

Primename, kad už nustatytos saugaus elgesio ant ledo tvarkos nesilaikymą yra numatyta administracinė atsakomybė, gali būti skirta nuobauda – įspėjimas arba bauda nuo keturiolikos iki penkiasdešimt septynių eurų.

Patarimai:

• tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas;
  • trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšalę medžių šakos, o taip pat arti krūmų, medžių nendrių;
  • atšilus orams, gali prasidėti intensyvus ledo tirpimas, ypač vandens telkinių pakraščiuose.

Būkite atsargūs ir saugokite save ir kitus.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos, viešosios tvarkos ir sanitarijos skyrius

Su Tarptautine mokytojo diena

Ekskursija į Kelmę

Gegužės 30 d. 1c ir 2c klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Kelmės dvarą, kuriame įsikūręs Kelmės krašto muziejus. Dalyvavo edukacijoje „Indėnų buitis ir žaidimai“. Mokiniai susipažino su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija, pasėdėjo indėniškame vigvame, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius. Mokėsi šaudyti iš lankų Kelmės dvaro parke. Po šios atrakcijos gėrė indėnišką arbatą ir ragavo kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Grįždami namo, aplankė Bubių piliakalnį, įkopė į jį ir apsižvalgė po nuostabias Bubių apylinkes.

Mokytojos Diana Jocienė ir Birutė Cironkienė

Mokslo metų užbaigimo šventė

VALIO VASARA !

Gegužės 31 d. mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė. Mokiniai, tėveliai dėkojo mokytojams už kantrybę, pagalbą. Sveikinimo žodį mokyklos bendruomenei tarė mokyklos direktorė Regina Miežienė, kuri įteikė padėkas labai gerai besimokantiems bei įvairiose srityse pasižymėjusiems mokiniams. Ji, kartu su klasių seniūnais, į dangų paleido mokyklos bendruomenės svajones vasarai.

Pažintinė diena Viešojoje bibliotekoje

Gegužės 27 d. 2c klasės mokiniai su mokytoja vyko į Šiaulių apskrities P.Višinskio viešąją biblioteką. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo apie bibliotekos teikiamas paslaugas, pamatė seniausią, mažiausią bei didžiausią bibliotekoje saugomą knygą. Ekskursiją kūrybingai ir įdomiai vedė bibliotekos darbuotojos. Atlikdami užduotis, vaikai keliavo po patraukliai ir jaukiai sutvarkytą biblioteką. Lentynose matė ir atpažino įvairių knygų herojus, sužinojo, kokį kelią nueina knyga, kol patenka į lentyną. Edukacinės veiklos pabaigoje pažaidė bibliotekos žaidimų kambaryje.

Mokytoja Diana Jocienė

Pirmoji pirmokų išvyka

1b klasės mokiniai vyko į pirmąją pažintinę išvyką. Jie lankėsi Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Pirmokams buvo viskas įdomu: specialūs automobiliai su visa ugniagesio įranga, specialūs drabužiai, kuriuos teko, kai kam, net apsivilkti, poilsio kambariai, sporto salė. Išeidami mokiniai dėkojo ugniagesiams už įdomią išvyką ir pasiaukojamą darbą.

Mokytoja Vida Plechavičienė

Kalbų Kengūra 2016

Šių metų vasario mėnesį tradiciniame Kalbų Kengūros konkurse dalyvavo 12 stipriausių mokyklos mokinių.

Konkurse Oranžinės Kengūros diplomą laimėjo trečiokas Gustavas H.Mikalauskas, o Sidabrinės Kengūros diplomą - Saulė Rasickaitė (3a klasė). Auksiniais Kengūros diplomais apdovanoti: Benita Čirvinskaitė, Emilijus Daubaras (iš 3a klasės), Gerardas Putrinskas (3b klasė), Karolis Valentinas (4a klasė), Viltė Mažeikaitė bei Gustas Mileikis (iš 4b klasės).

Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės ateities konkursuose!

Mokytojos Eralda Piktūrnienė, Kristina Jonaitienė

Friday the 26th. Custom text here