Įdomiausios akimirkos klasėse

Parašyta Ketvirtadienis, 06 spalio 2016

Netradicinė pamoka 1b klasėje (mokytoja Elvyra LABANAUSKIENĖ)

Spalio 18 d. pasaulio pažinimo pamoka „Svečiuojamės gamtoje rudenį“ vyko mokyklos kiemelyje.

Mokiniai, pasiėmę lupas ir stebėjimo lapus, ieškojo vabzdžių, apžiūrėjo kerpėmis apaugusius medžius, džiaugėsi rudens spalvomis, ieškojo gražiausio medžio lapo. Mažieji tyrinėtojai gilino žinias apie juos supančią aplinką, gamtos kaitą įvairiais metų laikais ir švarios aplinkos naudą žmogaus sveikatai.

Žaliūkių malūnininko sodyboje (mokytoja Vida PLECHAVIČIENĖ)

2b klasės mokiniai svečiavosi Žaliūkių malūnininko sodyboje. Malūno šeimininkė papasakojo apie senovinius papročius, kaip ruošdavosi duonos kepimui, kas kepdavo, duonos saugojimo ir pagarbos duonai tradicijas. Po to mokiniai patys formavo ir puošė savo duonutės kepalėlį ir kantriai laukė, kol iškeps. Belaukdami iškepusios duonos, mokiniai apžiūrėjo sodybos baldus, susipažino su virtuviniais rakandais, dalino „Žiedą“.

Tėveliai mūsų pagalbininkai (mokytoja Aušra GRICIENĖ)

Į dailės ir technologijų pamoką pirmokėlius pakvietė dainelė „Du balti maži pingvinai“. Vaikai kartu su mažaisiais Šiaurės gyventojais mankštinosi ir šoko. Po animacinio filmuko ištraukos peržiūros apie pingvinuką Lolo, vaikai išsiaiškino, kaip iš gamtinės medžiagos pasigaminti šį herojų. Visi netrukus kibo į darbą! Konstruoti iš kaštonų buvo smagu ir lengva, kadangi vaikams talkininkavo dvi mamytės ir močiutė. Pirmokai darbą sėkmingai baigė ir surengė parodėlę.